fbpx

Promocja
Obecnosci.pl 3D

Placówka, która zakupi system Obecnosci.pl do 30 czerwca dostanie gratis długopis Banach 3D + filament na start.

Zamów system jeszcze w czerwcu i wspomagaj kreatywność dzieci dzięki bezpłatnemu zestawowi do tworzenia figur 3D. Najnowszej generacji długopis Banach 3D od wydawnictwa Ei System został specjalnie przystosowany dla dzieci w przedszkolach – jest łatwy w obsłudze i ma niższą temperaturę nagrzania przed użyciem. W prosty sposób dzieci mogą stworzyć swoje przestrzenne obiekty.

Zapraszamy do skorzystania z promocji dla nowych klientów. Każda placówka, która podpisze umowę na zakup systemu do zarządzania przedszkolami i żłobkami Obecnosci.pl do 30 czerwca dostanie gratis długopis Banach 3D + filament na start

Długopisy 3D w przedszkolu to nie tylko narzędzia do zabawy, ale także innowacyjne narzędzia edukacyjne, które mają liczne zalety.

Specjaliści z Ei System współpracujący z Obecnosci.pl chętnie odpowiedzą na zapytania dotyczące dydaktycznego zastosowania narzędzia 3D.

Nie czekaj z decyzją

i zamów system Obecnosci.pl w specjalnej promocji już dziś!

Wszelkie informacje można uzyskać kontaktując się pod numerem telefonu +48 513 138 989, +48 574 225 887 lub na adres kontakt@obecnosci.pl

Test Obecnosci.pl system

Check out what we offer for each user: for you Director, your teachers and parents. Log in to your chosen account using your username:

director

teacher

guardian

Log in to each account with your password:

12345678

Przetestuj system Obecnosci.pl

Sprawdź, co oferujemy dla każdego użytkownika:
dla Ciebie Dyrektorze, Twoich nauczycieli oraz rodziców. 
Zaloguj się na wybrane konto 
za pomocą nazwy użytkownika: 

dyrektor

nauczyciel

opiekun

Na każde konto zalogujesz się przy pomocy hasła:

12345678