fbpx
logo_wObszar roboczy 1
logo_maluch

Nowoczesny system
dla żłobków i klubów dziecięcych

Chcesz zastosować rozwiązania cyfrowe Obecnosci.pl w ramach programu Maluch+?

Nowy żłobek, nowoczesny system

Gmino, budujesz żłobek – wprowadź nowoczesny system Obecnosci.pl! 

Trwa kolejna edycja programu Maluch+ i gminy, które biorą w nim udział mogą przyczynić się do spełnienia potrzeb rodziców / opiekunów oczekujących na rozwiązania cyfrowe. Celem programu jest wsparcie tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi do 3 lat. Nasz system do zarządzania żłobkami i klubami malucha oznacza rozwój gminy w zakresie cyfryzacji i udogodnienia dla jej mieszkańców

Poznaj korzyści systemu
dla żłobków i klubów dziecięcych

logo_wObszar roboczy 1
Duża różnorodność opcji rozliczeń

System Obecnosci zapewnia dużą różnorodność opcji rozliczeń i uwzględnia również dofinansowania z ZUS do pobytu dziecka w żłobku. Automatyczne rozliczenia są indywidualnie dopasowane dla placówki. Z funkcjonalności można korzystać w wersji mobilnej.

Rodzic wie wszystko o swoim dziecku

System Obecnosci.pl umożliwia szybką i zautomatyzowaną komunikację między rodzicami, nauczycielami oraz dyrekcją. Dzięki modułowi aktywności i możliwości jego indywidualnej konfiguracji za pomocą ikon zakomunikujemy opiekunom zapotrzebowanie na chusteczki czy pieluchy poprzez powiadomienie na telefonie. Zaznaczając odpowiednio ikonkę rodzice dowiedzą się nie tylko czy ich dziecko zjadło obiad, ale też, ile zjadło lub czy spało i ile trwała drzemka.

Nic nie umknie z życia żłobka

Aplikacja daje możliwość dodawania tematów i planów zajęć, w tym także indywidualnych dla danego dziecka. Dzięki tablicy ogłoszeń, publikowanym zdjęciom w galerii i dodawanym filmikom w Bazie Wiedzy rodzic na pewno będzie na bieżąco z aktywnościami swojej pociechy w placówce.

Aplikacja mobilna w nowej odsłonie

Nowa wersja aplikacji mobilnej systemu to bardziej intuicyjny układ graficzny, prostota użytkowania oraz spójność graficzna Obecnosci.pl. Aplikacja została stworzona specjalnie pod urządzenia z systemami operacyjnymi smartfonów. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie w pełni funkcjonalności systemu na każdym z tych urządzeń mobilnych.

Aplikacja spełnia standardy WCAG

Spełnienie standardów WCAG na poziomie AA to jedno z najwyższych priorytetów. Odpowiednie kontrasty, wielkości i kolory przycisków oraz prawidłowy podział treści w aplikacji mobilnej znacznie zwiększają czytelność.

logo-kontakt

Aplikacja Obecnosci umożliwia szybką i zautomatyzowaną komunikację między rodzicami, a instytucjami opieki dla dzieci. Sprawdź wszystkie korzyści dla żłobków i klubów dziecięcych.

Zapytaj o program i system!