fbpx

O nas

Obecności oferuje rozwiązania cyfrowe i edukacyjne dla branży przedszkoli i żłobków.

Dziś z naszego systemu oraz wszelkich, szytych na miarę Klienta, rozwiązań cyfrowych i edukacyjnych korzysta już kilkaset przedszkoli, żłobków i klubów malucha.

Pracujemy dla placówek publicznych i niepublicznych.

Rozwiązania dla placówek publicznych i niepublicznych
Profesjonalny Dział Wsparcia Klienta
Kilkaset placówek korzystających z systemu
Kilkadziesiąt tysięcy nauczycieli, rodziców / opiekunów

Od lat tworzymy systemowe, innowacyjne rozwiązania dla firm edukacyjnych. Tendencja do informatyzowania działalności placówek oświatowych, najnowsze przepisy prawne oraz wymogi rynkowe skierowały nasze działania w kierunku placówek oświatowych.

Grupa ekspertów: programistów, informatyków, marketingowców i grafików, opracowała i stworzyła nowoczesną aplikację do sprawnego zarządzania żłobkami i przedszkolami. System zarządzania placówką łączy i zaspokaja  potrzeby dyrektorów, nauczycieli oraz rodziców.

Partnerzy

Wydawnictwo edukacyjne Ei System

Partner strategiczny Obecnosci.pl –  wydawnictwo edukacyjne Ei System tworzy rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów z branży edukacyjnej.

Druk 3D dla edukacji

Długopisy 3D to najpopularniejsze i najbardziej lubiane rozwiązanie wykorzystywane w edukacji. Ich ogromne możliwości doceniają znani w branży nauczyciele i terapeuci, którzy wykorzystują je praktycznie na każdych zajęciach. Długopisy 3D znajdują zastosowanie w terapii dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, jak i w placówkach tradycyjnych, na wielu różnych zajęciach.

Druk 3D to:

Specjalne potrzeby edukacyjne

Pomoce dydaktyczne dedykowane dla przedszkoli pozwolą na szybkie i trafne rozpoznanie potrzeb. Dzieci o szczególnych potrzebach edukacyjnych to wyzwanie dla pedagogów. Nowe rozwiązania dydaktyczne pomogą w stworzeniu dla uczniów odpowiedniego środowiska edukacyjnego.

Eduterapeutica Lux
Kompetencje emocjonalno – społeczne

Pakiet Kompetencje emocjonalno – społeczne ma zastosowanie dla dzieci mających problem z emocjami i koncentracją. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w przedszkolu w wieku 4-6 lat. Ćwiczenia są tak skonstruowane, że nauczyciel przedszkolny może je poprowadzić zarówno dla całej grupy (wykorzystując np. tablicę multimedialną), jak w spotkaniach indywidualnych (wykorzystując komputer czy tablet).

Korzyści Eduterapeutica Lux Kompetencje emocjonalno – społeczne:

Obecnosci.pl na konferencjach

27 i 28 kwietnia 2023 r. w Krakowie uczestniczyliśmy w #15Forum Wychowania Przedszkolnego  „Bliżej Przedszkola”, podczas którego przedstawiliśmy rozwiązania cyfrowe do zarządzania placówkami przedszkolnymi.

Obejrzyj mini galerię z wydarzenia

Pracujemy dla placówek publicznych i niepublicznych.

System do zarządzania żłóbkiem i przedszkolem